Çambaşı Yaylası Konaklama

KONAKLAMA TESİSLERİYLE ORDU ÇAMBAŞI YAYLASI

 

Orda bir köy var uzakta gitmesek de yatmasak da o köy bizim köyümüzdür türküsü çocukluğumuza damgasını vuran en güzel şarkılardan birisidir. Bu şarkıyı söylerken dinlerken hep aklımız uzaklarda Anadolu’nun küçük şirin bir bölgesine gider. Arkı boyunca hayalini ettiğimiz bu şirin köyde gezeriz. Şarkı bitince kendimize gelir tekrar kalabalık şehrin gürültüsüne karışır gideriz.

 

Son günlerde turizm patlaması yaşamaktayız. Yazın sıcağında deniz kenarında gün boyu denize girip sahilde akşama kadar sırt üstü yatıp gece yanık kremi ile oflaya oflaya uyumak yerine şirin bir yaylada ormanın yeşilin içinde serin bir ortamda buz gibi yayık ayran içmek istemez miydiniz? Sizi çok güzel bir yayla olan ordunun çambaşı yaylasına götürmeye geldim. Çantalarınızı hazırlayın uzun bir yolculuğa çıkacağız.

 

Ordunun en nadide yaylasından birisi olan çambaşı yaylasında birbirinden güzel konaklama tesisleri mevcuttur. Bu tesislerde her şey önceden sizin rahat edeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Odalar klimalı televizyonlu duş internet gibi birçok donanıma sahiptir. Sabah enfes bir kahvaltı ile güne başlamak istemez miydiniz? Yemekten sonra tesisin düzenlemiş olduğu yeşili sev gezilerine katılmak öğlen ağzınıza yakışacak yedikçe yemek isteyeceğiniz güzel bir öğlen yemeği yemek istemez miydiniz?

 

Çambaşı yaylası son günlerde ciddi bir ziyaretçi kitlesine ulaştı. Gelenin gitmek istemediği bir yayla olması bakımından her yıl gitmek isteyeceğiniz bir yayladır. Ziyaretçi sayısının artması ile birlikte ziyaretçileri ağırlamak için konak tesisleri de arttı. Ziyaretçilerin birçoğunun yabancı uyruklu insan olması bakımından ülkemizin turizm damarlarından birisi özelliği taşımaktadır. Buradaki konaklama tesisleri sürekli denetlenmektedir.

 

Ertaş alabalık çiftliği ile balıkları havuzda seyretmek bu kadar zevkli olmamıştı. Alabalıklar sizin için taze olarak yakalanıp en güzel menülere dönüştürülüp damak zevkinizle birleştiriliyor.  Ertaş alabalık çiftliğinde balık keyfi yaşamak istiyorsanız 844 20 10 numaralı telefon numarasını çevirip rezervasyon yaptırabilirsiniz. Verdiği kaliteli hizmetten dolayı yer ayırtmanız daha sağlıklı olmaktadır. Çünkü insanların en çok tercih ettiği mekânlardan birisi olduğu için gittiğinizde boş masa bulamayıp ayakta beklemek zorunda kalabilirsiniz.

 

Çambaşı Şener tesisleri, çerkezoğlu, çambaşı otel, doğan otel, çamlık otel, yaylık otel size çambaşı yaylasında konaklama hizmeti verecek tesislerin başında gelmektedir. Burada kendi evinizdeki rahatın 10 katını yaşayacak buralardan hiç gitmek istememe garantisi veriyoruz.

 

Hayallerinizdeki yayla turizm size çok yakın. Konaklama tesisleri yayla turizm ile çambaşı yaylası kucağını açmış siz değerli ziyaretçileri beklemektedir. Sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam geçirmeniz dileğiyle hoşça kalın esen kalın. Cebiniz ve kalbiniz boş kalmasın.

 

 

 

One thought on “Çambaşı Yaylası Konaklama

  1. merhabalar çambasında hangı oteller var onlarıda yazarsanız sevınırım.

    Bu arada Çambası yaylası cok guzellll

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>